KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 9985670

nr 998 5670

Teckning

Boskap, signerad, 1876, 14x22

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 30 november 2015
kl 19:16:04

28/11 16:21:29 1      100 kr
30/11 19:10:59 2      Vinnande bud